Shrift o'lchami Rang Rasm

VIRTUAL QABULXONA

INTERAKTIV XIZMATLAR

NORMATIV XUJJATLAR

Sektorlar faoliyati

OCHIQ MA‘LUMOTLAR

ASOSIY STATISTIK AXBOROTLAR

<< Oktyabr 2018 >>
DUSECHPAJUSHYA
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

.

.

Farg'ona viloyati investitsion salohiyati

Yuridik va jismoniy shaxslar tomonidan veb sayt orqali bo'lgan murojaatlar

Jami murojaatlar: 117
Ko'rib chiqilmoqda: 92 (78.6%)
Javob berilgan: 25 (23.4%)

Saytni baholash




Yangiliklarga obuna bo'lish

Hozir saytda 28 nafar foydalanuvchi Ishonch telefoni statistikasi
Ishonch telefoniga berilgan baholar

Matnda xatolik ko'rdingizmi?

Sichqoncha bilan belgilab

O’zbekiston Respublikasi bank tuzilmalari rahbarlari ishtirokida sayyor qabul

 2017-12-11 16:22:32    790

PDF yuklash
Chop etish


E’lon

O’zbekiston Respublikasi bank tuzilmalari rahbarlari ishtirokida “Bank tuzilmalari faoliyatida korruptsiya va xizmat mavqeyini suiste’mol qilishga qarshi kurash, adolatli jamiyat qurishda fuqarolarning qonuniy manfaatlarini himoya qilish muammolari” mavzusida Farg’ona viloyati aholisi bilan uchrashuvi tashkil etiladi.

Организационная таблица встреч и общения руководителей банковских

структур с жителями Ферганской области 
(14-15 декабря 2017 года)


Город, район области

Ответственные банки

Руководители

Место, дата и время встречи

14.12.2017 г.

15.12.2017 г.

1.

г. Фергана




Национальный банк

Мирсоатов Алишер Кудратуллаевич



Ипотека банк  10:00 -12:00 ч.

Узпромстройбанк 12:00 -14:00 ч.

Микрокредитбанк  14:00 -15:00 ч.

Хамкорбанк 15:00 -17:00 ч.

Асакабанк  17:00 -18:00 ч.

Алока банк 18:00 -19:00 ч.

Универсалбанк 19:00-20:00 ч.

Капитал банк 20:00 -21:00 ч.

Агро банк   10:00 -12:00 ч.

Траст банк 12:00 -13:00 ч.

Турон банк  13:00 -15:00 ч.

Савдогар банк 15:00 -17:00 ч.

Invest Finance bank 17:00 -19:00 ч.

Национальный банк 19:00 -20:00 ч.

Кишлоккурилишбанк  20:00 -21:00 ч.

2.

г. Маргилан

Мадад Инвест банк

Камалов Фаррух Олимджанович

Халқ банк  10:00 -12:00ч.

Агробанк  12:00 - 14:00 ч.

Асакабанк 15:00- 18:00 ч.

Хамкорбанк 18:00-20:00 ч

Кишлок курилиш банк  10:00-12:00 ч

Национальный банк 12:00-14:00 ч.


Областное отделение

Мадад Инвест банка 15:00 -20:00 ч.


3.

г. Коканд

Invest Finance bank

Абдуллаев Зикрилло Сагуллаевич

Ипотека банк  10:00 - 12:00 ч.

Узпромстройбанк  12:00 - 14:00 ч..

Микрокредитбанк  14:00 - 16:00 ч.

Хамкорбанк 16:00 - 18:00 ч.

Асакабанк  18:00 - 19:00 ч..

Универсал банк 19:00 - 20:00 ч

Алока банк 20:00- 21:00 ч.

Халк банк 10:00 - 12:00 ч.

Агробанк  12:00 - 14:00 ч.

Национальный банк 14:00-16:00 ч Кишлоккурилишбанк  16:00-18:00 ч

Капитал банк 18:00- 19:00 ч.


Областное отделение

Invest Finance bank 19:00- 21:00 ч.


4.

г. Кувасай

Хамкорбанк

Кадиров Назиржан Абдурахманович

Хамкорбанк 10:00 - 14:00 ч.

Халк банк 14:00 - 18:00 ч.

Национальный банк 18:00-20:00 ч..

Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Областное отделение

Хамкорбанка 15:00 - 20:00 ч.

5.

Багдадский

район

Халк банк

Абдуллаев Абдурасул Неъматович

Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.



Областное отделение

Халк банка 10:00-20:00 ч.

6.

Бешарыкский

район

Агробанк

Ходжаев Саидкамол Саидкаримович

Агробанк 10:00 - 15:00 ч.


Национальный банк 15:00-20:00 ч.



Халк банк  10:00 - 14:00 ч.


Областное отделение

 Агробанка 15:00-20:00 ч.

7.

Бувайдинский

район

Ипак Йули банк

Мирзаев Алишер Анварович

Агробанк 10:00 - 13:00 ч.

Национальный банк.14:00-17:00 ч. Универсал банк 17:00 - 20:00 ч.

Халк банк 10:00 - 13:00 ч.


Областное отделение

Ипак Йули банка 15:00-20:00 ч.

8.

Дангаринский

район

Унверсалбанк

Тўрақулов Зафар Қодирович

Агробанк 10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.


Областное отделение

Универсал банка 10:00-20:00 ч.

9.

Язяванский

район

Ипотекабанк

Мусаев Омонжон Мухамадяминович

Агробанк 10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.


Областное отделение

Ипотекабанка 10:00-20:00 ч.

10.

Алтыарыкский 
район

Алокабанк

Эгамбердиев Жамшид Шарифжанович

Агробанк   10:00 - 15:00 ч.

Асака банк 15:00 - 18:00 ч.

Халк банк 18:00 - 20:00 ч.



Областное отделение

Алокабанка 10:00-20:00 ч.

11.

Куштепинский

район

Туронбанк

Мирзаев Чори Садибакасович

Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.

Областное отделение

Туронбанка 10:00-20:00 ч. 

12.

Риштанский
 район

Асакабанк

Мулладжанов Кахрамон Кадирович

Агробанк  10:00 – 13:00 ч.

Национальный банк.14:00- 17:00 ч.

Микрокредитбанк 18:00- 20:00 ч.

Халк банк 10:00 – 14:00 ч.


Областное отделение

Асакабанка  15:00 - 20:00 ч. 

13.

Ташлакский
 район

Капитал банк

Олимов Қахрамон Анварович


Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.

Областное отделение

Капитал банка 10:00 – 20:00 ч.

14.

Учкуприкский
 район

Микрокредитбанк

Маматкулов Ганишер Абдукаримович

Агробанк  10:00 - 15:00 ч.


Микрокредитбанк 15:00 - 20:00 ч.

Халк банк 10:00 - 14:00 ч.


Областное отделение

Капитал банка 15:00 – 20:00 ч.

15.

Ферганский
район

Кишлоккурилишбанк

Муллаханов Баходирбек Муллаханович

Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.


Областное отделение

Кишлоккурилиш банка 10:00 – 20:00 ч.

16.

Фуркатский
 район

Узпромстройбанк

Алимарданов Отабек Панжиевич


Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.


Областное отделение

Узпромстройбанка 10:00 – 20:00 ч.

17.

Узбекистанский
 район

Трастбанк

Нормухамедов Сардор Рифатович

Агробанк  10:00 - 14:00 ч.


Халк банк 15:00 - 20:00 ч.


Областное отделение

Трастбанка 10:00 – 20:00 ч.

18.

Кувинский район

Савдогарбанк


Мансуров Суръат Маъруфович

Халк банк 10:00 - 14:00 ч.

Агробанк  14:00 - 18:00 ч.

Национальный банк 18:00- 20:00 ч.


Областное отделение

Савдогарбанка 10:00- 20:00 ч